Všechny kategorie

EN

Novinky

Představitelé stálého výboru lidového kongresu okresu Wutongqiao přišli do Mu, aby prozkoumali vývoj „konjacového průmyslu“

Čas: 2022-09-14 Hity: 1

2Ráno 8. září navštívili představitelé Stálého výboru lidového kongresu okresu Wutongqiao a prozkoumali vývoj „konjacového průmyslu“ Sichuan Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd.

2-1

Sichuan Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd. je high-tech podnik integrující pěstování semen konjacu, výsadbu konjacu, technologický výzkum a vývoj, výrobu a prodej.

2-2

2-3Společnost se spoléhá na stávající průmyslovou základnu a spoléhá na své vlastní základny, přijímá model průmyslové struktury „společnost + základna + zemědělci“, aby obohatila lidi a oživila podnik, plně hrála vedoucí roli a neustále rozšiřovala základnu. prostřednictvím spojenectví se zemědělstvím a předními zemědělci a dlouhodobým vysláním technického personálu ve společnosti. Polní školení vede ekologickou výsadbu konjacu bez znečištění.

2-4Bude vyvinuto úsilí o rozvoj konjacového průmyslu v charakteristický pěstitelský průmysl v okrese Muchuan a společně vytvoříme vizitku pro přední průmysl "Muchuan Konjac". Doposud se základna Konjac v okrese Muchuan rozkládá na ploše asi 25,000 XNUMX mu.