Všechny kategorie

EN

Novinky

Naši společnost navštívili vedoucí obchodního úřadu města Shaoxing v provincii Zhejiang

Čas: 2022-09-07 Hity: 2

2Odpoledne 25. srpna 2022 navštívil Jin Ligeng, obchodní ředitel města Shaoxing, provincie Zhejiang, průmyslovou turistickou scénu Sentiyuan v doprovodu Chen Junwei, člena stálého výboru stranického výboru okresu Muchuan, zástupce starosty okresu. a Liu Lei, generální ředitel Sichuan Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd.

2-1

Liu Lei představil: "Sichuan Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd. je high-tech podnik integrující pěstování semen konjacu, výsadbu konjacu, technologický výzkum a vývoj, výrobu a prodej. Společnost vyrábí prášek z dietní vlákniny konjac, prášek z konjacu, pět sérií Konjac gel food, konjac (suchá) rýže, nudle, konjac dezerty a více než 100 druhů výrobků se prodává doma i v zahraničí a byly exportovány do 46 zemí a regionů, jako jsou Spojené státy americké, Francie a Německo."

2-2

Konjac je široce používán ve farmaceutické výrobě, hygieně potravin, zdravotní péči atd., s obrovským potenciálem rozvoje a širokými vyhlídkami na trhu. Konjac jídlo je jednou z deseti nejlepších zdravých potravin na světě a průmysl konjacu je uznáván jako rozvíjející se průmysl s východem slunce