Všechny kategorie

EN

Novinky

Stavba Vědeckotechnického parku Konjac postupuje spořádaně

Čas: 2022-03-11 Hity: 11

Vědeckotechnický demonstrační park Konjac je hlavním projektem národního moderního zemědělského průmyslového parku „obilí a ropa + konjac“ v okrese Muchuan. Od poloviny února je stavba projektu plně obnovena a různé projekty v parku postupují spořádaně.

27

U vchodu do Konjac Science and Technology Demonstration Park, který se nachází v Songlin Village, Muxi Town, rypadla, drtiče, transportní vozy atd. pracují nepřetržitě a vynakládají veškeré úsilí, aby zpřístupnili poslední část vstupní cesty do parku.


Lin Dakun, osoba odpovědná za projekt Vědeckotechnického demonstračního parku Konjac, uvedl, že pro urychlení postupu výstavby silnice v parku společnost investovala celkem 10 strojů, jako jsou bagry, silniční válce, nakladače, auta atd., aby byla zajištěna kvalita a kvantita, a práce přesčas na podporu postupu projektu. V současné době je projekt silničního podloží v posledním uzlu.

28

Výchozím bodem silnice v Konjac Science and Technology Demonstration Park je National Highway 213 o celkové délce 1.962 kilometrů. Šířka vstupní části parku je 8 metrů a šířka hlavní komunikace v parku je 5.5 metrů. Reportér přišel do hlavní oblasti podél silnice parku a viděl, že všechny druhy strojů a dělníků využívají pěkného počasí k urychlení stavby. Hlavní oblast o rozloze více než 20 akrů je rušnou stavební scénou.

29

„Naše současná poloha je hlavní oblastí celého parku a stavební oblastí je Konjac Bay (krajina), nad kterým jsou dva technologické chytré skleníky a na opačné straně centrum průmyslových služeb, což je soubor internetového chytrého zemědělství, zemědělství technologická zařízení a Komplex integrující zemědělství a cestovní ruch se nakonec stane modelovou oblastí pro hlubokou integraci primárního, sekundárního a terciárního průmyslu.“ řekl Wang Qiang, zástupce starosty města Muxi.

30Vědeckotechnický demonstrační park Konjac se rozkládá na ploše 600 mu a má celkovou investici 94.63 milionů juanů. Integruje zobrazování odrůd, vylepšené šlechtění semen a demonstraci technologií a integruje moderní zemědělství, jako jsou velká data, internet věcí, chytré zemědělství, zelená prevence a kontrola, sledovatelnost zemědělských produktů a integrace vody a hnojiv. prvky, podporující infrastrukturu agroturistiky. Rozumí se, že projekt terénních úprav v parku dokončil odlévání bran a hrází, inteligentní skleník konjac vstoupil do fáze instalace sloupů, hlavní silnice parku byla vydlážděna vodotěsnými vrstvami a průmyslová komplexní služba centrum, založení parku a silnoproudé komunikace a další podpůrná zařízení postupují současně. Dokončení projektu se očekává v červenci letošního roku. Po dokončení vědeckého a technologického demonstračního parku Konjac se tento park stane výkladní skříní konjacového průmyslu v okrese Muchuan, inkubátorem pro transformaci moderních zemědělských vědeckých a technologických úspěchů a výstavním parkem pro informace, technologie a odrůdy konjacu. Dokáže realizovat efektivní spojení mezi konsolidací zmírňování chudoby a revitalizací venkova. Od vstupu do „14. pětiletého plánu“ ustavil okres Muchuan konjac jako jedno ze „tří hlavních“ výhodných a charakteristických průmyslových odvětví v zemědělství. Kraj má stávající konjac základnu 3,000 mu. V roce 2021 byla Konjac asociací Čínské zahradnické společnosti oceněna jako „Hometown of Konjac in China“. 

31