Všechny kategorie

EN

Novinky

Přísady snižující cukr a tuk - Magic Konjac

Čas: 2022-03-18 Hity: 8

Konjac, také známý jako taro, konjac a konjac, je hlíza vytrvalé vytrvalé byliny z čeledi Araceae.

55

1. Hypoglykemický

Studie ukázaly, že pacienti s diabetem 2. typu nebo poruchou glukózové tolerance mohou snížit hladinu cukru v krvi nalačno a hladinu cukru v krvi 2 hodiny po jídle poté, co jedli předepsanou dávku konjacového jídla každý den po dobu 1 měsíce nebo déle.


2. Snížení tuku

Studie ukázaly, že konjac může snížit hladinu celkového cholesterolu a triglyceridů v séru a zvýšit hladinu cholesterolu lipoproteinů s vysokou hustotou, což má důležitý význam pro prevenci a léčbu hyperlipidémie.


3. Zhubnout

Samotný Konjac má nízkou kalorickou hodnotu, vysokou relativní molekulovou hmotnost a vysokou viskozitu. Absorbuje vodu a bobtná, aby poskytla pocit plnosti, což může zpomalit průchod potravy ze žaludku do tenkého střeva; snižují vstřebávání monosacharidů, snižují schopnost syntézy mastných kyselin a mohou zvlhčovat střeva a vyprazdňovat se, takže některé z nevstřebaných živin jsou vylučovány stolicí a hrají roli při hubnutí.


4. Projímadlo

Konjacový polysacharid obsažený v konjacu má extrémně silnou absorpci vody, může absorbovat vodu a expandovat 80 až 100krát, což může zvýšit obsah vody ve výkalech a výkaly změkčit. Kromě toho má polysacharid konjac gelové vlastnosti, kohezivní vlastnosti a může tvořit viskózní sol, který má zvlhčující účinek a může snížit reabsorpci škodlivých látek ve střevním traktu. Kromě toho mohou oligosacharidy konjac proliferovat velké množství bifidobakterií v tlustém střevě. Bifidobacterium je netoxická flóra, má zjevný imunomodulační účinek, produkuje mastné kyseliny s krátkým řetězcem ke stimulaci střevní peristaltiky, rychle vylučuje karcinogenní kyselinu deoxycholovou, mutantní alogenní látky kyseliny lithocholové a další odpady a odstraňuje stolici.