Všechny kategorie

EN

Novinky

Posílit řízení výroby potravin a vybudovat linii obrany bezpečnosti pevných potravin

Čas: 2023-01-05 Hity: 3

Školení odpovědnosti za bezpečnost potravin

11

Aby bylo možné dále posílit řízení výroby potravin, naléhat na pracovníky pro bezpečnost potravin, aby uplatňovali hlavní odpovědnost za bezpečnost potravin a zlepšili úroveň řízení bezpečnosti potravin. Společnost Sichuan Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd. nedávno uskutečnila školení na téma „školení a implementace odpovědnosti za bezpečnost potravin v podniku“.

12

Školení naléhalo především na pracovníky společnosti pro bezpečnost potravin v souladu s požadavky předpisů, jasné pracovní povinnosti a v kombinaci se skutečným, zaváděním a zlepšováním denní kontroly, týdenní kontroly, měsíčního plánování práce systému a mechanismu k dalšímu zavádění hlavní odpovědnosti podniků, zlepšit standardní řízení potravin a úroveň kvality a bezpečnosti a účinně uvést hlavní odpovědnost za bezpečnost potravin do praxe. 

13Liu Lei, generální ředitel společnosti, zdůraznil, že „všichni pracovníci pro bezpečnost potravin by měli účinně posilovat pocit odpovědnosti za bezpečnost potravin, přísně uplatňovat hlavní odpovědnost za bezpečnost potravin, přísně standardizovat řízení, posilovat povědomí o prevenci rizik, eliminovat bezpečnost potravin nebezpečí od zdroje, pochopit všechny aspekty výrobní práce, provádění bezpečnosti potravin Sentaiyuan."