Všechny kategorie

EN

Novinky

Sentaiyuan navštívil provinční výbor pro zemědělství a venkov Sichuan

Čas: 2022-08-18 Hity: 2

2

Zhou Lunbin, místopředseda provinčního výboru Sichuan Demokratické národní stavební asociace, předseda Leshanského obecního výboru Demokratické národní stavební asociace a zástupce ředitele Stálého výboru Leshanského městského lidového shromáždění, vedl tým, který navštívil Sentaiyuan Industrial Tourist Scénic Spot pro vyšetřování a vyšetřování. Yang Wenbo byl doprovázen.

2-1

Sichuan Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd. byla založena v roce 2012. Společnost se zabývá správou konjacových produktů a má bohaté zkušenosti s rozvojem exportního obchodu s konjacovými produkty, které jsou vyváženy do Kanady, Spojených států, Nizozemska, Francie , Česká republika, Švédsko, Rusko, Japonsko a dalších 46 zemí a regionů. Výstavba výrobního zařízení řady konjac, technologického výzkumného a vývojového centra a laboratorního centra, vědecké výzkumné základny, vědeckého muzea a výzkumného centra konjac, výstavního nákupního centra konjac a cateringové oblasti a vyvinula výzkum cestovního ruchu průmyslové výroby konjac, výzkum kulturního cestovního ruchu konjac, pěstování a produkce konjacu Výzkum zkušeností, výměna technologií konjac, zkušenosti s jídlem konjac a další formy cestovního ruchu.

2-2

Od svého založení se společnost Sentaiyuan drží cesty spoléhání se na vědu a technologii, hledání přežití kvalitou a hledání rozvoje efektivitou, přičemž ekologický a zelený Muchuan bere jako základní kámen rozvoje se zaměřením na dlouhodobý a stabilní rozvoj, a zřízení technologického výzkumného a vývojového centra pro provádění kontroly a testování výrobků konjac. Zkušební výroba a výzkum a vývoj technologie výroby konjacu, aktivně zavádět vědecký výzkum a technické talenty, spolupracovat s Jihozápadní univerzitou a dalšími institucemi, spoléhat se na China Konjac Science and Technology Demonstration Park, zřídit Chengdu-Chongqing Shuangcheng Economic Circle Konjac R&D Center a Konjac Expert Workstation a snažte se vytvořit kolekci konjacových výsadeb a odrůd. Demonstrační měřítko pro integraci tří průmyslových odvětví, integrující displej, ukázku technologií, vysoce kvalitní zpracování a rekreační turistiku.

2-3Plně implementovat vědecký koncept rozvoje, brát vědu a technologii jako podporu, trh jako orientaci a technologický pokrok jako hnací sílu, zaměřit se na budování vysoce kvalitních vědeckotechnických demonstračních parků konjac, zaměřit se na industrializovaný provoz, prozkoumat nové odrůdy Konjac jako cíl a rozvíjet vysoce kvalitní a vysoce kvalitní rozvoj Rozšiřte průmysl konjacu a podpořte všestranný rozvoj zemědělství a venkovské ekonomiky.

2-4