Všechny kategorie

EN

Novinky

Sentaiyuan Konjac Science Museum do seznamu vědeckých vzdělávacích základen v Leshan

Čas: 2022-12-14 Hity: 3

50

51

Vědecké muzeum Sentaiyuan konjac jako první pavilon vědeckého vzdělávání konjac přijímá ročně více než 10,000 XNUMX návštěvníků. Posílit nosnou místní kulturní komunikaci, podporovat průmyslový rozvoj, dělat více kultury, silnější průmysl, lepší produkty a řídit místní rozvoj jako ducha poslání, které má nést, aby veřejnost prezentovala kulturní, vědecký a technologický význam, vědecké vzdělávání a výzkum a vzdělávání jako jedna z platforem pro propagaci a zobrazování.

53

Čínské vědecké muzeum konjac je rozděleno do sedmi představených exponátů, první exponát o původu konjacu, o původu konjacu, legendárním příběhu, který ukazuje alias čínského konjacu po celém světě, stejně jako distribuci a šíření konjacu.52V pohlcující vyhlídkové místnosti se budete moci ponořit do zážitku "The Magic Konjac".

54Druhou výstavní oblastí je pýcha konjacu, postavená s konjacovým růstovým koridorem, který obsahuje druhy konjacu o morfologii, květinách a znalostech, botanické vlastnosti konjacu, zobrazení nutričních hodnot a také výstavu modelů potravin konjac, obrázek je realistické a lákavé.

55Třetím výstavním prostorem je konjacová cesta, kde můžete vidět historii vývoje konjacového průmyslu od starověku až po současnost, včetně distribuce konjakové výsadbové základny, primárního, dokončovacího a hlubokého procesu zpracování, historie klíčových uzlů v miniatuře.

56Čtvrtá výstavní oblast je sen o konjacu, v kombinaci s rozvojem velkého zdravotnického průmyslu, se zaměřením na vybudování jednotného velkého trhu, spoléhajícího na velkou platformu pro příležitosti revitalizace venkova, konjac průmysl je povinen ohlásit nový kolo vývoje jara.

57Poslední věc, kterou uvidíte, je konjacová poezie, kde můžete ochutnat kulturu konjacu a udělat si skupinovou fotku.

58Sentaiyuan konjac vědecké muzeum přijalo desítky tisíc návštěvníků od otevření muzea v červenci tohoto roku, konjac vědecké vzdělávání, úsilí o vytvoření funkcí, vytvořit efektivní a rozšířit dopad. V budoucnu umožníme více lidem pochopit konjac, aby konjac světu, svět zná Sentaiyuan.