Všechny kategorie

EN

Novinky

Společnost Sentaiyuan: Posílit firemní produkci a vynaložit veškeré úsilí na přípravu na Travel Expo

Čas: 2021-09-06 Hity: 25

有限公司 态 源 生物 科技 有限公司

8. Sichuan International Tourism Trade Expo se bude konat ve městě Emeishan od 2. září do 5. září S blížícím se veletrhem Tourism Expo vyvíjí společnost Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd. veškeré úsilí, aby se na akci připravila a vynaložila veškeré úsilí na výstavě Expo. Turisté předvádějí kulturu konjacu a image společnosti, což pomáhá urychlit rozvoj společnosti.

制作 车间Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd. je exportně orientovaný podnik s devizovými výdělky, který integruje výsadbu, zpracování, vývoj produktů a prodej konjaků. Aby se společnost mohla zúčastnit veletrhu Expo, aktivně se připravuje na umístění stánků, vystavování produktů, balení a stavbu průmyslových turistických atrakcí a snaží se na výstavě propagovat výrobky konjac, firemní kulturu a průmyslové turistické atrakce. Pro domácí i zahraniční turisty

魔芋 植株V posledních letech společnost Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd. posílila komunikaci s čínskými a zahraničními podnikateli na základě dobré práce v řízení podnikové výroby a provozu, posílení kvality produktů a zvýšení investic do výzkumu a vývoje nových produktů. Na trhu jsou výrobky vyváženy do USA, Japonska, Evropské unie a všech částí země a ročně vydělávají více než 20 milionů amerických dolarů v cizí měně.

生产 车间