Všechny kategorie

EN

Novinky

„Silná spolupráce, podpora spotřeby, sledování ekonomiky, otevření nového úřadu“ na Agricultural Expo

Čas: 2022-12-28 Hity: 2

502. prosince byl v New International Convention and Exhibition Center v Chengdu Century City zahájen 8. ročník zemědělského veletrhu Sichuan - Chengdu International Urban Modern Agriculture Fair. Během 4denního zasedání na téma „Silná spolupráce, podpora spotřeby, zaklínání ekonomiky, otevření nového úřadu“ offline a online integrace se zaměřením na efektivitu obchodu, umístění „offline profesionální výstavy, online spotřebitelské výstavy“, s cílem vytvořit bezpečná, efektivní a nádherná zemědělská akce. Sentai - konjac" v hale 2 je organický, zelený, ekologický prvek, který přitahuje návštěvníky ze všech směrů.

52

53

Okres Mu Chuan je klíčovým krajem národního konjacového průmyslu, v posledních letech založený na výhodách konjacového průmyslu, širokých vyhlídkách, zaměření na koncentraci prvků, řetězové konstrukci, zaměření na budování velkoplošné výsadby, standardizovaná výroba, zušlechťování zpracování, branding marketingový systém, high-end umístění vybudovat komplexní sílu vedoucí, domácí prvotřídní, mezinárodně konkurenceschopné "čínské konjac township".


Okres Mu Chuan zakotvil cestu rozvoje „ekologický rozvoj, dohnat krok“, průmysl konjacu jako jeden ze tří hlavních pilířů zemědělských charakteristik v kraji, spoléhající se na přední podniky, které demonstrují úsilí, 480,000 XNUMX akrů půdy bohaté na selen, výhodné zdroje, podle místních podmínek se zaměřit na rozvoj.

53Letošní zemědělský veletrh trvá na kombinaci offline a online vystavování a prodeje a inovuje, aby vytvořil nové scény spotřeby, nové obchodní modely a nové režimy. S cílem dále plně odrážet charakteristiky industrializace, brandingu a informovanosti letošního zemědělského veletrhu a plně propagovat zemědělský veletrh, aby se stal důležitým nositelem nového modelu rozvoje „silné spolupráce, podpory spotřeby a otevření nového úřadu“.