Všechny kategorie

EN

Novinky

Provinční středisko podpory duševního vlastnictví přišlo do naší společnosti na průzkum

Čas: 2022-05-19 Hity: 4

1 直播 banner 750X750Ráno 17. května navštívil naši společnost Xie Shanghua, ředitel Provinčního centra podpory duševního vlastnictví, aby prošetřil budování duševního vlastnictví a pomoc duševního vlastnictví při revitalizaci venkova. Na vyšetřování se podíleli Zhou Lunbin, zástupce ředitele Stálého výboru Městského lidového kongresu, Yu Bin, tajemník okresního stranického výboru, a Zhao Xing, zástupce tajemníka okresního stranického výboru a vedoucí okresu.

2

Xie Shanghua a jeho skupina zašli hluboko do Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd., navštívili výstavní halu výrobků konjac a výrobní dílnu, vyslechli představení generálního ředitele naší společnosti Liu Lei o konstrukci práv duševního vlastnictví a dozvěděli se o výrobě a provoz společnosti, výrobní proces, vyspělé technologie a zařízení, budování značky atd. Situace plně potvrdila úspěchy podnikového technologického výzkumu a vývoje a transformace a aplikace úspěchů.

2-1

Poskytovat cílené poradenství v oblasti ochrany duševního vlastnictví podniků, budování značky atd. Doufáme, že podniky posílí povědomí o vytváření, aplikaci a ochraně duševního vlastnictví, plně využijí výhody zdrojů zeměpisných označení konjac a zaměří se na rozsah, shlukování , standardizace a branding a další vazby, vzít integraci patentů a technických norem jako výchozí bod, podporovat patentování podnikových technologií a standardizaci patentů, urychlit kultivaci patentů s vysokou hodnotou pro podniky, přidat nový impuls k inovaci a rozvoji podniků, nadále podporovat inovace konjacového průmyslu a kvalitní rozvoj podniků a komplexně napomáhat revitalizaci venkova. Xie Shanghua řekl, že plně využije výhody profesionálního týmu Provinčního centra pro podporu duševního vlastnictví, jako jsou technické zdroje a vysoce kvalitní služby, zvýší úsilí v oblasti služeb, pomůže podnikům zlepšit jejich inovační schopnosti a budování značky a podporovat kvalitní rozvoj podniků.

2-4