Všechny kategorie

EN

Novinky

Projekt vědeckého a technologického demonstračního parku okresu Muchuan Konjac obnovuje „laťku pokroku“

Čas: 2022-04-21 Hity: 5

1 直播 banner 750X750

Prevence a kontrola epidemie nepolevují a výstavba projektu se nezastavuje. V posledních několika dnech projekt Konjac Science and Technology Demonstration Park v okrese Muchuan urychlil výstavbu projektu parku a urychlil „laťku pokroku“, aby bylo zajištěno, že výstavba projektu bude dokončena podle plánu a zároveň bude účinně odvedena dobrá práce v epidemii. prevenci a kontrolu.

1Reportér u vchodu na staveniště projektu Konjac Science and Technology Demonstration Park v kraji viděl, že zaměstnanci přísně dodržují příslušné předpisy o prevenci a kontrole epidemií, nosí masky a provádějí postupy, jako je měření teploty a registrace pro stavební personál, který vstoupil na staveniště.

2"Trváme na měření tělesné teploty stavebních dělníků na místě dvakrát denně, na jasném kódu, který je třeba předat, a na striktním zavedení systému hlášení o cestách." Wei Dengqiang, projektový technik okresního vědeckotechnického demonstračního parku Konjac, uvedl, že v současné době na základě zaměření na prevenci epidemií, práci na směny a práci přesčas V zájmu urychlení doby výstavby navrhlo projektové oddělení slogan „žádná práce bez deště“ a snažila se dokončit projekt v předstihu.

2-1Uvnitř staveniště hučely stroje, stavební vozidla kymácela sem a tam a dělníci se pořádně potili. V parku probíhala výstavba chytrých skleníků, základního zázemí a projektů zlepšování životního prostředí. Scéna byla plná nadšení. Rozumí se, že pro urychlení postupu výstavby projektu, stavební strana překonává nepříznivé faktory, jako jsou vysoké teploty a deštivé počasí, vědecky organizuje pracovní síly a stroje, obrací dobu výstavby a bojuje na nástěnných plánech a zrychluje stavba projektu za předpokladu zajištění bezpečnosti a kvality projektu.

2-2Rozumí se, že Konjac Science and Technology Demonstration Park v okrese Muchuan se rozkládá na ploše 603 akrů s celkovou investicí 94.63 milionů juanů. Stavební náplň zahrnuje především základovou výstavbu, vědeckotechnická zařízení, infrastrukturu, zařízení agroturistiky a další stavební záruky. Po dokončení projektu se stane výkladní skříní pro průmysl Muchuan konjac a inkubátorem pro transformaci moderních zemědělských vědeckých a technologických úspěchů.

2-3

2-4