Všechny kategorie

EN

Novinky

[Mori State Source Konjac Research Center] Pojďme prozkoumat tajemství konjacu!

Čas: 2022-10-27 Hity: 2

640

Odpoledne 23. října děti a rodiče ze studijního tábora vědeckého experimentu Centra aktivit mládeže okresu Mu Chuan přijeli do malebné oblasti průmyslové turistiky Sichuan Sentaiyuan, aby navštívili proces zpracování konjacových potravin, prozkoumali znalosti výroby konjacu, rozluštili čínskou vědu o konjacu Muzeum a zažijte konjac vegetariánskou hostinu.
640 (1)

640 (2)

Děti pod vedením tlumočníka navštívily proces výroby konjacu, aby pochopily druhy konjacu, vlastnosti, podmínky růstu atd.. Každé dítě velmi pozorně poslouchalo, zatímco s plnou zvědavostí osobně ochutnalo produkty hlubokého zpracování konjacu, poprvé porozumět účinnosti konjacu na lidské tělo a také porozumět ekonomickým výhodám primárního zpracování konjacu, hlubokého zpracování, ze zkušeností, které posílí dětského ducha vědeckého zkoumání.


Konjac je vytrvalá bylina z čeledi Tenascus, bohatá na vlákninu, střevním traktem absorbuje vodu a bobtná, podporuje střevní peristaltiku, čímž hraje roli pohybu střev. Konjac je bohatý na glukomannan, který může zabránit tělu trávit a vstřebávat cholesterol a vyrovnávat hladinu pH v těle.

640 (3)

Studium, aby děti do hloubky porozuměly kultuře konjac, pocítily vývoj revitalizace myšlenek průmyslu rodného města, inspirovaly studenty, aby milovali kulturu svého rodného města a ducha genů průmyslové kultury, pomohli malým dětem od dětství rozvíjet lásku k domovu, lásku k životu, lásku k kreativitě myšlení a sentimentu. Prozkoumejte kořeny revitalizace průmyslu v jejich rodném městě a vybudujte si pocit sebevědomí, dobrého učení a boje. Studenti budou schopni zlepšit svou komplexní gramotnost tím, že ocení kulturu svého rodného města a zapojí se do aktivit šíření kultury rodného města.

640 (4)