Všechny kategorie

EN

Novinky

Představitelé provinčního ministerstva ekologie a životního prostředí navštívili naši společnost kvůli vyšetřování a vyšetřování

Čas: 2022-06-28 Hity: 8

Dne 22. června vedoucí odboru ekologie a životního prostředí provincie Sichuan navštívili Sentiyuan Biotechnology Co., Ltd. za účelem vyšetřování a kontroly. Doprovázeli je představitelé úřadu ochrany životního prostředí Leshan Yu Bin, tajemník stranického výboru okresu Muchuan, okresní soudce Zhao Xing a vůdci příslušných oddělení okresu Muchuan.

2

Vůdce a jeho družina přišli do návštěvnického sálu, aby se dozvěděli o vývoji dovozu a vývozu Sentiyuanu. Poté jděte hluboko do výrobní dílny a navštivte chodbu, kde se dozvíte o vývoji tradičního vývoje konjacu, moderního technologického vývoje konjacu a technologie pěstování konjacu. Vůdce a jeho strana plně potvrdili a vysoce ocenili řízení ochrany životního prostředí a budování firemní kultury v Sentaiyuanu.

2-1

Vedoucí představitelé zdůraznili, že je nutné pečlivě sledovat státní politiku úspor energie a snižování emisí a aktivně provádět přísnou kontrolu každého výrobního procesu a každého souvisejícího článku, aby byla zajištěna úroveň ochrany životního prostředí podniku je před svými vrstevníky.

2-2

V čínském vědeckém muzeu konjacu vůdci hluboce porozuměli starověké legendě o konjacu a jedlé hodnotě konjacu.