Všechny kategorie

EN

Novinky

Konjac Industry pomáhá revitalizaci venkova

Čas: 2022-08-10 Hity: 10

2Ráno 5. srpna 2022 vedl Liu Hongfei, hlavní účetní Úřadu pro revitalizaci venkova, tým, který navštívil Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd.

2-1

Od svého založení se společnost Sentaiyuan držela cesty spoléhání se na vědu a technologii, hledání přežití kvalitou a hledání rozvoje prospěchem. S ekologickým a zeleným Muchuanem jako základním kamenem vývoje se zaměřením na dlouhodobý a stabilní vývoj založila technologické výzkumné a vývojové centrum pro provádění inspekce a testování výrobků konjac. Zkušební výroba a výzkum a vývoj technologie výroby konjacu, aktivně zavádí vědecký výzkum a technický personál a spolupracuje s Jihozápadní univerzitou a dalšími institucemi, její produkty získaly BRC EU, IFS francouzské a německé, EU EU organické, JAS japonské organické, NOP US organické, HALAL a další mezinárodní certifikace a BSCI International certifikace, jako je audit společenské odpovědnosti.2-3Společnost přijala demonstrační testovací metodu a model „společnost + základna + farmář“, který přiměl více než 4,000 10,000 chudých domácností v hluboce chudých oblastech, jako jsou pohoří Liangshan a Wumeng, k pěstování konjacu, a vyvinul konjacovou základnu o rozloze více než XNUMX XNUMX mu .

2-4

Současně spolupracovat s vědecko-výzkumnými institucemi na sestavování odborných technických týmů, plánování vysokých výchozích bodů, vysoce standardizované konstrukce a na vysoké úrovni propagace výstavby průmyslových základen konjacu, vytvoření nové vysočiny pro výzkum a učení konjacového průmyslu a moderní zemědělský průmyslový park "obilí a olej + konjac". Z konjacového průmyslu se stala hornatá oblast. Ekonomický rozvoj, páteř průmyslu růstu příjmů vesničanů.