Všechny kategorie

EN

Novinky

Ředitel Cai provincie Sichuan ministerstvo zemědělství a venkova a jeho strana navštívil Sentaiyuan za účelem vyšetřování

Čas: 2022-07-15 Hity: 5

1

Odpoledne 7. července 2022 navštívil ředitel Cai z odboru zemědělství a záležitostí venkova provincie Sichuan Sichuan Sentiyuan Biotechnology Co., Ltd. Společnost doprovázeli Liu Ke, asistent předsedy společnosti, a Liu Lei, generální ředitel.

2Vedoucí výzkumného týmu si nejprve přímo na místě prohlédli čínský vědeckotechnický demonstrační park Konjac a seznámili se s výsledky pěstování konjacových skleníků. Je nutné i nadále hrát roli vědeckotechnických demonstračních parků, aktivně využívat platformy a zdroje, posilovat úroveň vědeckého pěstování a šlechtění, posilovat základní konkurenceschopnost a využívat zemědělství k podpoře rozvoje průmyslu v okolních oblastech a podpoře venkova. revitalizace.

2-1

Poté přišel do Sentiyuan Scenic Spot, aby navštívil inteligentní výrobní dílnu společnosti, China Konjac Science Museum a supermarket produktů společnosti. V průběhu tohoto období vedoucí pracovníci podrobně zjišťovali a chápali výrobní a zpracovatelskou technologii společnosti, proces kontroly kvality a další výrobní a provozní podmínky.

2-2

Od svého založení se společnost Sentaiyuan drží cesty spoléhání se na vědu a technologii, hledání přežití kvalitou a hledání rozvoje efektivitou, přičemž ekologický a zelený Muchuan bere jako základní kámen rozvoje se zaměřením na dlouhodobý a stabilní rozvoj, a zřízení technologického výzkumného a vývojového centra pro provádění kontroly a testování výrobků konjac. Zkušební výroba a výzkum a vývoj technologie výroby konjacu, aktivně zavádět vědecký výzkum a technické talenty a spolupracovat s Southwest University a dalšími institucemi. Mezinárodní certifikace, jako je audit sociální odpovědnosti BSCI a organická certifikace v Číně v roce 2022.

2-3