Všechny kategorie

EN

Novinky

Městský celní ředitel a jeho doprovod navštívili společnost, aby prošetřili a podpořili stabilitu a kvalitu zahraničního obchodu společnosti

Čas: 2022-05-25 Hity: 7

Pod vlivem epidemie byl obchodní a ekonomický rozvoj mé země do určité míry kolísavý a ovlivněný. Země proto formulovala odpovídající politiky a směrnice pro rozvoj obchodu v době epidemie a přijala také odpovídající opatření. Sentiyuan Biotechnology Co., Ltd., jako přední podnik v okrese Muchuan, také přitahuje velkou pozornost pro svůj obchodní exportní průmysl. Odpoledne 24. května 2022 vedoucí celního úřadu Leshan a zástupce vedoucího celního úřadu zkontrolovali Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd.

2Generální ředitel Sichuan Sentiyuan Biotechnology Co., Ltd. podrobně představil v návštěvnickém centru výzkumnou skupinu charakteristického průmyslu Muchuanu „a taro“ a představil také výrobu a provoz, konstrukci a vývoj a dovoz zahraničního obchodu a export konjacového průmyslu společnosti.

2-1Poté generální ředitel vedl výzkumný tým k prohlídce testovacího střediska zemědělských produktů společnosti, prvotřídní výrobní dílny a výstavní plochy produktů a vysvětlil funkce a požadavky každé oblasti.

2-3Nakonec výzkumný tým a vedoucí představitelé společnosti zahájili v konferenční místnosti výzkumné setkání o tom, jak podpořit stabilitu a kvalitu zahraničního obchodu podniků. Výzkumný tým nejprve potvrdil preventivní opatření společnosti proti epidemii a plán rozvoje obchodu a také předložil odpovídající názory na obchodní otázky.

2-4

Výzkumný tým uvedl, že společnost by měla pokračovat ve zlepšování kvality výrobků, a za druhé, k podpoře stabilního rozvoje zahraničního obchodu, posílení komplexní konkurenceschopnosti zahraničního obchodu a podpoře vysoce kvalitního rozvoje zahraničního obchodu je také nutné dát inovaci a vývoji na přední místo. Generální ředitel Liu Lei řekl, že společnost vezme vedení tohoto výzkumného setkání jako příležitost plně absorbovat cenné názory předložené výzkumným týmem, věnovat velkou pozornost produktovým a průmyslovým inovacím a usilovat o vytvoření nové situace v zahraničí. obchod.