Všechny kategorie

EN

Novinky

Vše pro ekonomický rozvoj a výstavbu

Čas: 2022-10-08 Hity: 2

2

      Inteligentní třídění, vážení a boxování ...... Výrobní závod Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd., tři výrobní linky na pracovnících tiše spolupracují, metodicky zaneprázdněni.

      Jako podniky pro pěstování a zpracování konjac především pro zámořské trhy, Sentaiyuan Biotechnology Co., Ltd. tržby z prodeje v roce 2021 dosáhly tržeb ve výši 310 milionů juanů, příjmy z vývozu více než 24 milionů $.

      Dosud celkem 5 sérií stovek produktů, jako jsou konjac nudle, konjac dietní vláknina, konjac nápoje, konjac prášek nahrazující jídlo atd., při získání více než 40 patentových certifikací.

2-1      Jako první demonstrační park technologie konjac v zemi se základnou zdrojů semen konjac, ale také vybudoval jedinou chytrou zemědělskou platformu konjac v zemi, která se opírá o velká data, internet věcí, přesné řízení integrace vody a hnojiv a další funkční moduly k dosažení velkých zachycování analýzy dat, dálkové ovládání, sdílení informací a další digitální zmocnění. Každých 100 akrů půdy vybavených malou klimatickou stanicí, monitorováním v reálném čase, v případě nedostatku hnojiva, nedostatku vody, nárůstu škůdců a chorob v konjacu, může APP vydat včasné varování, technologii, která pomůže minimalizovat riziko výsadba.

2-2